2012. május 14., hétfő

Madarak

A héten minden napra egy madarat terveztem.
Az első:

Fein Floba, DMC 1 over 1x1

Adél megengedte, hogy kihímezzem a könyveit míg legközelebb találkozunk, és nagyon sok csodaszép minta van bennük, így jól bele kell húzzak  : )


A legutolsó a Kazuko könyv az enyém, abból hímeztem a báránykákat és sünikét meg madarat. 

Ja és Meseboltban jártam szombaton, vásároltam egy kevéske bélés és töltőanyagot és pár hossszabb zippzárat még a nesziknek:
 

2012. május 13., vasárnap

Sokminden

Jaj, már 2 hete nem írtam és mutattam és most nem is tudom mivel kezdjem.

A Berrie-k után folytattam az újabb és újabb kis neszeszer, pénztárca és tatyóka  hímzését és varrását, mert kell az utánpótlás  : )


Ma reggel ez készült el:
Tegnap pedig ez:

A múlt hét hétköznapjain pedig ez:

És múlt hétvégén pedig ezt hímeztem meg szintén másodszorra:

És a Berrie-k is készen lettek és csodaszép táska lesz belőlük nemsokára

2012. május 3., csütörtök

Berries in a Garden 3

Megtaláltam a tökéletes gyöngyöket tegnap!  : )


2012. május 2., szerda

Berries in a Garden 2

Pár száröltés és jöhetnek a gyöngyök!


2012. május 1., kedd

Berries in a Garden

Tegnapelőtt délután elkezdtem én is a közös táska-projektünket hímezni és nagyon igyekszem, hogy hétvégére kész legyek vele  : )

Adél volt az első befutó, Mariska is írta, hogy böki már, alig várom a további képeket még és aztán persze azt is, hogy élőben lássuk egymásét és közösen táskákká varrjuk őket.

És biztos, hogy ugyanazon anyagon és ugyanazokkal a DMC fonalakkal is egyediek lesznek, mert pl én az áfonyáimat nem 2 szállal, hanem 4-el varrtam és a szeder és málna szemeimet is nagyobb gyöngyökkel szeretném díszíteni, az anyag x-eivel hasonló méretűekkel - persze ha találok majd olyanokat ...

Itt tartok most:
az áfonyáim:

és ilyen gyöngyök kellenének:


2012. április 29., vasárnap

Peter & Peep

Ma reggel korán kelltem, mert tegnap befejeztem a hímzést és a felkelő nap első sugarainál nekem már párnát kellett varrnom  :  )

És ime ilyen lett az én tavaszi kispárnám:
25 x 35 cm, 40 count Antique White Newcastle Zweigart,
TGA 1x 2x2

2012. április 24., kedd

Újra

Elkészütlek a báránykás kistáskák és egy éneklő madárkás is  - meg készül még pár sünis is : )
Készítettem pár jobb képet:






Related Posts with Thumbnails
 

blogger templates | Make Money Online